foto

SMC Jumbo 850 V-Twin EPS

 

 Srdcem stroje je zcela nově navržený dvouválcový, vodou chlazený V-Twin motor spojený s perfektně fungujícím CVT variátorem japonské provenience. O plnění motoru se stará vstřikování americké firmy DELPHI. I přes velmi vysoký výkon 73 koní a krouticí moment 84 Nm se konstruktérům povedlo motor maximálně zmenšit a odlehčit, což dále přispívá k vysoké dynamice stroje.

 

Základem podvozku je zesílený moderní prostorový rám s plně nezávislým zavěšením všech kol, který se tak skvěle osvědčil u sportovních i pracovních modelů značky. Díky vyzrálému odpružení, mimořádné světlé výšce, ale zejména naprosto dokonale fungujícímu progresivnímu posilovači řízení, nabízí stroj fantasticky lehké ovládání v každém jízdním režimu včetně plného 4x4. Prostorná palivová nádrž, inteligentní design a prvotřídní ergonomie jsou dalšími trumfy této vynikající taiwanské čtyřkolky, které z každé jízdy dělají nezapomenutelný zážitek!


Ale i tak úžasný výkon stroje je občas nutné přibrzdit a k tomu slouží plně hydraulické brzdy a perfektně fungující motorová brzda. O příkladnou trakci se starají špičkové pneu Maxxis Bighorn. K celkovému pohodlí jezdce i spolujezdce dále přispívá široké dvoustupňové sedlo a velkorysý prostor nášlapů, což je neklamným znakem této prodloužené varianty podvozku.
 

V základní ceně naleznete prakticky vše, co k dokonalému stroji má patřit. Od el. přepínatelného pohonu 4x4 s možností 100% uzamčení předního diferenciálu, silného navijáku, homologovaného tažného zařízení s el. zásuvkou, praktických ocelových nosičů, LED denního svícení, řady prostorných schránek, multifukčního displeje, atraktivních 12" ALU kol, víceplátnových pneumatik až třeba po uzamykatelné víčko nádrže.Technické parametry:

4-taktní, 8-ventilový dvouválec (V-Twin), SOHC, 818 ccm (92x61,5mm)x2!
Offroad výkon 73 HP, krouťák 84 Nm!
Suchá hmotnost 364 kg !
EFI Delphi
Electronic power steering - progresivní EPS
L/W/H: 2315/1216/1300mm
CVT (Lo-Hi-N-R-P) se špičkovou motorovou brzdou
4x4 s uzávěrkou předního diferenciálu
Nádrž 23,5 litru
12" ALU kola s pneu Maxxis Bighorn
LED auto lighting 
EU homologace pro 2 osoby
Plná výbava - silný naviják, homologované tažné s el. zásuvkou, ALU kola
Příplatek 1000,- opěrka plus madla spolujezdce.
Varianta Long,
černá barva


Kód produktu: JUMBO 850 A EPS


Dostupnost: Dodání na sklad do 3 dnů


Naše cena: 198 339 Kč bez DPH


Celková cena: 239 990 Kč vč. DPH


Ks


foto

foto
foto

foto