foto

Čtyřkolka ACCESS WARRIOR 450Ostrá sportovní čtyřkolka ACCESS WARRIOR 450 s vysokovýkonným motorem a špičkovým podvozkem osazeným kvalitními komponenty. Čtyřdobý jednoválcový motor se může pochlubit výkonem 52 koní, účinné kotoučové brzdy,  nastavitelné nitrogenovéracingové tlumiče G2 s oddělenou nádobkou Piggyback, vysoké zdvihy pérování a moderní atraktivní vzhled dělají z Warriora 450 jednu z nejoblíbenějších sportovních čtyřkolek na trhu.


Motor
Dynamický čtyřdobý kapalinou chlazený čtyřventilový jednoválec o objemu 359 ccm hravě zvládá ostrou sportovní jízdu i pohodové víkendové projížďky v jakémkoli terénu. Robustní konstrukce zaručuje vysokou spolehlivost a dlouhou životnost všech komponentů. Spolehlivé elektrické startování.

Pohon
Automatická dvourychlostní převodovka CVT známého japonského výrobce F.C.C. zajišťuje dokonale plynulou jízdu ve všech režimech a v každém terénu bez nutnosti řazení, takže se můžete 100% soustředit pouze na řízení. Další velkou výhodou této převodovky je vysoký výstupní moment při velmi nízkých otáčkách. Přenos výkonu na zadní nápravu zajišťuje řetězový převod.

Podvozek
Za své mimořádné jízdní vlastnosi vděčí Access Tomahawk kvalitnímu pérování a tuhému rámu z ocelových trubek s nízko položeným těžištěm. Přední kola jsou nezávisle zavěšena v širokých dvojitých A-ramenech, zadní náprava je odpérovaná centrální pružicí a tlumicí jednotkou s přepákováním. Výsledkem je sportovně široký snadno ovladatelný podvozek s velkou stabilitou v zatáčkách, lehkým a přesným řízením a tolerantním jízdním chováním.

Brzdový systém
Výkonné hydraulické brzdy jsou dimenzovány na razantní brzdění při ostré jízdě. Tříkotoučový brzdový systém s velkými kotouči pro vysokou brzdnou sílu v jakémkoli terénu a jakémkoli zatížení. Snadné ovládání centrálním nožním pedálem nebo řídítkovou páčkou působící samostatně na přední kola.

Osvětlení
Atraktivitu čtyřkolky zvyšuje zadní LED světlo a zajímavě tvarované blikače s čirou optikou. Technologie LED je nejen moderní, ale zároveň také zmenšuje spotřebu proudu.

 


Kód produktu: Warrior 450


Dostupnost: Dodání na sklad do 3 dnů


Technické parametry:
délka x šířka x výška (mm) 1825 x 1270 x 1140
výška sedadla (mm) 800
rozvor kol (mm) 1270
světlá výška (mm) 230
objem palivové nádrže 14,8 litrů
hmotnost 219 kg
pneumatiky přední AT 21 x 7-10 MAXXIS RAZR
pneumatiky zadníAT 20 x 11-9 MAXXIS RAZRParametry motoru:
typ motoru čtyřtaktní jednoválec DOHC, 4 ventil
celkový objem (ccm) 448,8
kompresní poměr 11,0
max. výkon 14,4 kW / 6500 ot./min. ( 38,5 kW - off road )
max. rychlost 85 km/h +
zapalování CDI
typ převodu pohonu řetězový
karburátor mikuni BSR33
převodovkamanuální 5ti stupňová se zpátečkouServisní informace:
brzda přední 2x 165 mm hydraulický disky
zadní 220 mm hydraulický disk
chlazení kapalinou chlazený
zavěšení v předu nezávislá dvojitá ramena
zavěšení v zadu spojené
přední odpružení olejové tlumiče, zdvih pružin 70 mm
zadní odpruženíolejový tlumič, zdvih pružiny 70 mmBarevné provedení :
bíla ,

Naše cena: 148 752 Kč bez DPH


Celková cena: 179 990 Kč vč. DPH
foto

foto
foto

foto
foto

foto
foto

foto
foto

foto
foto

foto
foto

foto
foto

foto
foto

foto