Autoservis

Polaris RZR 4 - 800

foto

Polaris RZR 4 - 800RANGER RZR 4 - JEDINÉ VOZIDLO TYPU SIDE x SIDE PRO JÍZDU V TERÉNU, LOV I PRO SPORTOVNĚ-ZÁVODNÍ VYUŽITÍ PRO ČTYŘI JEDZCE.
  • vozidlo kategorie S x S se šířkou 153,7 cm 
  • ideální pro jízdu terénními stezkami, pro lovy i pro sportovní jízdy
  • zavešení kol s dlouhým chodem s tlumiči Premium Fox Podium X 2.0 s nastavitelným předpětím mají masivní 2" tělo, které umožňuje lepší chlazení.
  • vysoký výkon s nejrychlejší akcelerací se čtyčmi pasažéry- nejníže umístěné těžiště a tím i jedinečná obratnost
  • veškerá užitkovost, kterou potřebujete

Rychlá akcelerace i se 4 pasažéry
Dokonce i se čtyřmi jezdci na palubě vyvíjí vysokovýkonný motor 800 EFI ultra rychlou akceleraci. Rychlosti 60 km/h dosáhne v plném obsazení za 4,5 sekundy. To je akcelerace rychlejší naž u většiny dvoumístných vozidel SxS.


Poměr výkon/hmotnost pro jízdu se 4 pasažéry
S vysokovýkonným motorem 800 EFI a s nízkou hmotností má RZR 4 impozantní poměr výkon ku hmotnosti, který dává vozidlu nepřekonatelnou sílu i pro rychlou jízdu se 4 pasžéry. ( RZR 4 569kg, Commander 1000 XT - 2jezdci 630 kg)


Dlouhý rozvor pro komfortní jízdu

Přidáním druhé řady sedadel pro další dva jezdce došlo k prodloužení rozvoru vozidla. Prodloužené šasi spolu s nezávislým zavěšením zadních kol Rolled IRS umožňuje lehce se přenášet přes terénní nerovnosti a dopřávat posádce nejlepší off-roadovou jízdu.


Tlumiče Premium FOX 2.0 ve standardní výbavě

Standardem na všech kolech jsou tlumiče Fox Podium X 2.0 s nádržkami Piggy-Back, které mají nastavitelné předpětí a kompresi. V kombinaci se zdvojenými trojúhelníkovými rameny u předních i zadních kol jsou nerovnosti terénu absorbovány - jízda je tak vždy hladká a řízení přesné.


Nízké těžiště, unikátní obratnost
Pouze vozidla Ranger RZR mají patentovanou konstrukci, kdy je motor umístěný za sedadly. I se čtyřmi jezdci a se světlou výškou 29,2 cm má RZR 4 nejnižší těžiště ve své třídě, dokonce nižší, než většina dvoumístných vozidel SxS.


Posilovač řízení EPS ve standardu
Standardem u vozidla RZR 4 je ten nejcitlivější, nejlépe reagující elektronický posilovač (EPS) řízení na trhu. Se systémem Variable Assist, který se přizpůsobuje rychlosti vozidla, budete v pomalých rychlostech mnohem snáze zatáčet a ve vyšších rychlostech oceníte vynikající citlivost řízení. Řízení s EPS Vám umožní řízení s minimální únavou.Příslušenství
Ve standardu : Elegantní, jemně modifikovaný rám a blatníky. Metealický lak v pěti vrstvách. Korba je kompatibilní s rychloupínacím systémem Lock&Ride, nabízející širokou škálu rozličného příslušenství k zakoupení. Ochranné nárazníky a rámy, přídavná světla, disky a pneumatiky, kabiny, čelní skla a střechy.   


 
Ostrý výkon, ostrá výbava
Zavěšení kol Rolled IRS, pohon On-Demand AWD, nastavitelné sedadlo, nastavitelný volant, nastavitelná madla pro spolujezdce a tříbodové bezpečnostní pásy. 


Ergonomie a komfort
Každý z posádky má při jízdě pohodlí, díky nastavitelným sportovním sedadlům a nastavitelným madlům u všech spolujezdců. Příjemné ovládání stroje je ještě umocněno nastavitelným volantem s širokým rozsahem pohybu 25,4 cm.  


PŘIDANÁ HODNOTA 
NOVINKA! Ve srovnání s loňským modelem o 30% větší akční rádius.
NOVINKA! O 20% vyšší svítivost potkávacích a dálkových světel (55/60W)
NOVINKA! Boční sítě s novou konstrukcí-snažší nastupování a vystupování.
NOVINKA! Úložný prostor v palubní desce o objemu 11 l a je vlkostiodolná.
NOVINKA! Posilovač řízení EPS.
Zadní korby s nosností 136 kg, kompatibilní se systémem příslušenství Lock&Ride.
Nastavitelný volant, anatomická sedadla a nastavitelné madlo spolujezdce.  
 

DOPORUČENÉ VYUŽITÍ 
PŘEPRAVA - osob a menšího nákladu na těžce dostupná místa.
MYSLIVOST - páce v lese, přikrmování zvěře, přeprava loveckého vybavení.
HOBBY - sportovní - adrenalinová jízda terénem. Uzpůsobte si svůj RZR svým potřebám s příslušenstvím Pure Polaris
Ať už míříte se svým RZR na cesty terénem, závody, za lovem  či pluhovat sníh, vybavíme Vás kompletním příslušenstvím Pure Polaris. Kabiny, střechy, čelní skla, chrániče, navijáky - vše je k dispozici. Příslušenství Pure Polaris přesně pasuje, dobře funguje a je odolné a trvanlivé.


Jediné příslušenství, které má dostatečnou a snadnou montáž
Nosný systém Lock & Ride a jeho rychloupínací příslušenství pomáhají kvalitně dovybavit váš RZR. Připevněte si k nosiči pouzdro na pušku a vydejte se na lov, pak ho sundejte a namontujte si místo něho uchycení na kanystr a vyržte jezdit do terénu. U každě součásti systému Lock & Ride je zaručena vzájemná kompatibilita, přesnost a spolehlivost, takže se nemusíte obávat, že by jste něco cestou ztratili.


Teréní RZR 
Střecha Sport - poloviční čelní štít - ochranné rámy DeLuxe - přídavná světla PIAA - naviják 3,5 lb - pneu Maxxis Bighorn - chrániče stupaček - sada pro rozšíření blatníků 


Závodní RZR
Sada světel PIAA - poloviční čelní štít - hliníkové ochranné nárazníky - chrániče ramen - chránič stupaček - zadní panel síť 


Užitkový RZR
Pevná kabina  Lock & Ride - čelní sklo Lock & Ride - přední ochranný rám - pluhovací systém Glacier - naviják 3,5 lb - hliníkové disky - chrániče stupaček


Lovecký RZR
Pouzdra na zbraň - nástavba na korbu Lock & Ride - rámy DeLuxe - chránič stupaček - boční ochranné rámy - střecha sportNové kabiny Polaris pro Ranger RZR
Stavebnicový systém: můžete si koupit jednotlivé části nebo kompletní celek. Sklolaminátová kabina prémiové kvality je lehká a snadno se montuje a demontuje. Čalouněný interiér v automobilovém stylu, tlumící zvuk. Zadní pracovní světla pro lepší viditelnost.
 

Ocelová kabina
Síla, kvalita a ochrana. Vynikající výhled do všech stran.  Zahrnuje střechu, čelní sklo a zadní panel. Dveře jsou dodávány samostatně. 


Plastová kabina
Všechny části do sebe přesně zapadají - hladký povrch a těsnost. Nový design pro maximální výhled z vozu a světlost interiéru. Systém zahrnuje střechu, dveře a zadní panel. Čelní okno je prodáváno samostatně ( tvrzené sklo nebo polykarbonátové ).


 


Kód produktu: RZR 4800


Dostupnost: Dodání na sklad do 3 dnů


Naše cena: 404 876 Kč bez DPH


Celková cena: 489 900 Kč vč. DPH
foto

foto
foto

foto
foto

foto
 
Čtyřkolka Polaris Sportsman XP 1000 EPS

!!  Stvořen pro extrémní výkony - POLARIS SPORTSMAN XP 1000 !!  

Naše cena:
305 703 Kč bez DPH

Více info

Axiální ložisko 0.10 Peugeot

 Axiální ložisko na Peugeot 404, 504, 505

Naše cena:
50 Kč bez DPH

Více info

Sklo světla přívěsu

 Sklo přívěsu zadní lampy 

Naše cena:
50 Kč bez DPH

Více info

Těsnění sacího potrubí AUDI,SEAT,VW

 Těsnění, koleno sacího potrubí GLASER - 1ks 030 129 717 D

Naše cena:
20 Kč bez DPH

Více info

Těsnění sacího potrubí AUDI,VW

 Těsnění, koleno sacího potrubí GLASER - 1ks

Naše cena:
20 Kč bez DPH

Více info

Těsnění ventilového víka CITROEN,PEUGEOT,LANCIA

Těsnění krytu hlavy válce GLASER - 1 kus

Naše cena:
20 Kč bez DPH

Více info

Skútr KEEWAY CITYBLADE 125 SPORT

 

Naše cena:
39 587 Kč bez DPH

Více info

Těsnění ventilového víka OPEL KADET,CORSA,ASCONA

 Těsnění, kryt hlavy válce - 1 kus

Naše cena:
20 Kč bez DPH

Více info

Skútr Benelli ZENZERO 350i

 Zenzero 350i zajišťuje maximální komfort, eleganci a styl.

Naše cena:
80 083 Kč bez DPH

Více info