Autoservis
  E-mail:      Heslo:  
   Registrace |  Zapomněli jste heslo?
0,- Kč   0 Ks 
  

Polaris Ranger 6x6 800

foto

Polaris Ranger 6x6 800


Výkon
Polaris Ranger je nejvýkonnější, nejsilnější a nejodolnější pracovní pomocník. Disponuje nejvýkonnějším motorem ve své třídě. Elektronické vstřikování paliva (EFI ) umožňuje rychlé a spolehlivé startování za každé teploty a také automatické přizpůsobení se jakékoliv nadmořské výšce.


Nejlepší trakce
Exkluzivní pohon Polaris 6x6 (6WD) je založený na zapnutí všech 6 kol v okamžiku, kdy systém pozná, že zadní kola jakkoli proklouzla. Když už není pohon všech 6 kol vyžadován, systém přepne zpět do režimu, kdy jsou hnána pouze 4 zadní kola.


Nosná a tažná kapacita
Nosnost tohoto Rangeru činí 1000 kg. Korba unese až 660 kg, uzamykatelný box před korbou má nosnost 120 kg a nosnost kabiny pro pasažéry je 220 kg. Tento Ranger navíc ještě utáhne dalších 1000 kg. Dalo by se tedy řící, že celková nosnost se vyšplhá až na 2000kg čisté váhy. Svůj Ranger si ještě k tomu můžete dovybavit různým příslušenstvím, díky systému Lock & Ride.


Velkokapacitní box
Ranger je také vybaven uzamykatelným boxem, umístěným vzadu před korbou, který pojme až 147 litrů vašeho nákladu. Může být užitečný zejména na uložení různého nářadí a vybavení.


Nejkomfortnější svezení
Polaris vždy vyráběl užitková vozidla s tou nejpříjemnější jízdou. Zkonstruované zavěšení kol poskytuje minimum náklonů, konzistenci a hladkou jízdu.


Zavěšení kol
Zavěšení  je nezávislé u všech 6 kol.  Osy jsou navzájem nezávislé zkloubené, díky čemuž má vozidlo vynikající trakci v měnícím se terénu a nejvyšší zdvih zavěšení: 24,4 cm vpředu, 22,9, cm uprostřed a vzadu.


Možné dovybavení
Zesílená ochrana přední části vozidla, kola hnaná 6-ti poloosami, světlá výška 30,5 cm, uzávěrka středního diferenciálu, sedadlo pro tři jezdce, přední zavěšení: zvojená trojúhelníková ramena, nastavitelný volant.


Příslušenství
Řada příslušenství lock&ride nabízí širokou řadu všestraného příslušenství, které namontujete i sejmente ve vteřině. Možnost i přídavných ochranných rámů, přídavných kufrů, příslušenství typu - pluhy, pásy, navijáky a také mnoho typů kabin.


Vše, co potřebujete pro vybavení svého vozidla Ranger
Polaris nabízí ucelenou řadu svého příslušenství PURE Polaris, které je navrženo těmi stejnými konstruktéry, kteří staví a testují vozidla RANGER. Každépříslušenství je proto vyrobeno tak, aby přesně pasovalo a vydrželo - právě tak jako váš RANGER.


Kabina Polaris z oceli
systém, který je odolný a účelný, postavený z oceli a skla. Kabina je vybavena sluneční clonou, pevnými tónovanými bočními okénky, doplňkově je možné dokoupit ocelové dveře se stahovacím okýnkem. Zadní okýnko je z polykarbonátu. Odolné a trvanlivé těsnění vás udrží v suchu apohodě.


Plátěný kabina polarit SOFT-TOP
tato kabina je kvalitně utěsněna, poskytuje ochranu i pohodlí po celý rok. Kabina je variabilní.


Kabina polarit zpevnou střechou HARD-TOP
tato luxusní kabina je kvalitně utěsněna a poskytuje ochranu i pohodlí po celý rok. Kabina má stahovací zadní i boční okna. Interiér je zvukově izolovaný.


Universální příslušenství do kabiny
Vaše vozidlo a jeho kabinu můžete ještě dále dovybavit. Na výběr je široká nabídka příslušenství: čelní skla pevná i výklopná, topení, stěrače, hi-fi soupravy, sady doplňkových světlometů, zpětná zrcátka, sítě, sedadla, volanty a mnoho dalších…


Systém LOCK& RIDE
příslušenství Lock & Ride je velmi rozmanité, všestranné a při manipulaci s ním nepotřebujete žádné nářadí ani spojovací materiál. Polaris Vám navíc garantuje vynikající kompatibilnost se všemi modely RANGER.


Plužné systémy Lock & Ride GLACIER
díky unikátnímu nosnému systému pluh snadno nasadíte i sundáte z vozidla. Zvedání je řešeno pomocí navijáku, který má bezpečnostní vypínač.


Navijáky
RANGER je přeborníkem v překonávání terénních překážek. Umocněte schopnosti svého stroje odolným a výkonným navijákem značky Polaris resp. Warn.Bez TP


Kód produktu: RANGER 6x6 800


Dostupnost: Dodání na sklad do 3 dnů


Naše cena: 369 565 Kč bez DPH


Celková cena: 447 174 Kč vč. DPH


Ks


foto

foto
foto

 
Skútr KEEWAY CITYBLADE 125 SPORT

 

Naše cena:
39 587 Kč bez DPH

Více info

Sklo světla přívěsu

 Sklo přívěsu zadní lampy 

Naše cena:
50 Kč bez DPH

Více info

Axiální ložisko 0.10 Peugeot

 Axiální ložisko na Peugeot 404, 504, 505

Naše cena:
50 Kč bez DPH

Více info

Skútr Benelli ZENZERO 350i

 Zenzero 350i zajišťuje maximální komfort, eleganci a styl.

Naše cena:
80 083 Kč bez DPH

Více info

SMC Jumbo 850 V-Twin EPS

 !!  Stroj na radost  !!

Naše cena:
198 339 Kč bez DPH

Více info

Čtyřkolka Polaris Sportsman XP 1000 EPS

!!  Stvořen pro extrémní výkony - POLARIS SPORTSMAN XP 1000 !!  

Naše cena:
305 703 Kč bez DPH

Více info

Leader Fox E-FERRARA (2016) - bílá 17

 Trekové dámské elektrokolo českého výrobce Leader Fox, velikost kol 28", modelové ...

Běžná cena:
22 306 Kč bez DPH

Naše cena:
19 000 Kč bez DPH

Více info

Sněhové řetězy 13

 Kvalitní Italské sněhové řetězy 

Běžná cena:
1 050 Kč bez DPH

Naše cena:
300 Kč bez DPH

Více info

Znak na přední mřížku Volkswagen

 

Naše cena:
50 Kč bez DPH

Více info