Autoservis
  E-mail:      Heslo:  
   Registrace |  Zapomněli jste heslo?
0,- Kč   0 Ks 
  

Polaris Ranger Crew 800

foto

Polaris Ranger Crew 800Konstrukce kabiny
Konstrukce je více komfortnější, prostornější a pojme až 6 pasažérů. Prostor u všech sedadel Rangeru poskytuje nyní o 5.1 cm komfortnější prostor vymezený pro nohy cestujících. Řízení je nastavitelné a sedadla dostala nový design, jsou nakloněna mírně dozadu, čímž poskytují pasažérům více pohodlí.


Úložné prostory
Ranger 800 Crew je vybaven mnohými, šikovnými prostory. Obsahuje velkou přihrádku, tři větší úschovné prostory a prostor vymezený pro drobné předměty. Nechybí ani užitečný box, který se nachází pod sedadly Rangeru s objemem až 106 litrů.
 

Výkon
Polaris Ranger je nejvýkonnější, nejsilnější a nejodolnější pracovní pomocník. Disponuje nejvýkonnějším motorem ve své třídě o obsahu 800 ccm a výkonem 40 HP. Elektronické vstřikování paliva (EFI ) umožňuje rychlé a spolehlivé startování za každé teploty a také automatické přizpůsobení se jakékoliv nadmořské výšce.


Nejlepší trakce
Systém pohonu všech kol On-Demand True All-Wheel Drive ( ADW ) poskytuje neuvěřitelnou trakci. V okamžiku, kdy proklouznou zadní kola a je potřeba více trakce, systém AWD automaticky zapíná pohon všech čtyř kol. Systém AWD automaticky rozloží kroutící moment na všechna kola. Bez zastavení, bez manipulace se spínači či páčkami. Pokud není náhon všech kol zapotřebí, systém přepne zpět do režimu 2WD, kdy jsou hnaná pouze zadní kola.
V režimu 2WD lze zapnout modulVersaTrac, tím otevřete uzávěrku zadního diferenciálu a získáte tak snažší zatáčení s menším poloměrem.(Kola se optimálně otáčejí podle poloměru zatáčky.)Vhodné pro jízdu na tvrdém podkladu nebo naopak na velmi citlivém terénu.Nejvyšší tažná kapacita– až 1 tuna
Ranger 800 Crew je silný stroj, který za sebou utáhne až jednu tunu nákladu. Proto je tedy jisté, že s ním zvládnete všechnu těžkou práci. Ve standardní výbavě je i příprava pro tažné zařízení.


Sedadla a ergonomie
Tento Ranger má jednu z nejlepších ergonomií své třídy. Nabízí možnost přikoupení posilovače řízení EPS, který vám poskytne bezkonkurenční jízdu a ovládání. Jistě zaujme i prvky kterýmy jsou zejména: nastavitelné řízení, multifunkční digitální přístrojová deska s počítadlem ujetých km, mth, otáčkoměrem, indikátorem rychlostního režimu a indikátor AWD  s analogovým rychloměrem. Je odolný proti převrácení ( systém ROPS )


Nejkomfortnější svezení
Polaris je už dlouhou dobu známý jako výrobce užitkových vozidel s tou nejpříjemnější jízdou. Zkounstruované zavěšení kol poskytuje minimum náklonů, konzistenci a hladkou jízdu. Všechna kola jsou vybavena nastavitelným zavěšením. Zdvojená trojúhelníková ramena mají dvě možnosti horního uchycení tlumičů. Pro rekreační jízdu je výhodné použít měkčí nastavení a pro práci naopak víc tuhé. Zdvih vpředu je 24,4 cm a vzadu 22,9 cm.


Zavěšení kol
Nastavitelná trojúhelníková ramena pohltí i ty nejhorší hrboly v cestě a ztlumí všechny zpětné rázy terénu. Umístění horních částí tlumičů je variabilní díky dvěma úchytným polohám. Zavěšení kol tak můžete přizpůsobit např. pro jízdu s kabinou. Zavěšení zadních kol je prověřené IRS s nejdelším zdvihem  své třídy. Pro jízdu s těžkým nákladem můžete nastavit závěs kol na vyšší tuhost: seřizovat lze předpětí a lze využít dvou bodů pro upevnění horního konce tlumičů. Zdvih zadního závěsu kola je 23 cm.
 

Příslušenství
Řada příslušenství lock&ride nabízí širokou řadu všestraného příslušenství, které namontujete i sejmente ve vteřině. Možnost i přídavných ochranných rámů, přídavných kufrů, příslušenství typu - pluhy, pásy, navijáky.


PŘIDANÁ HODNOTA
-NOVĚ! V porovnání s modelem 2010 má nyní o 20% delší dojezd.*
-NOVĚ! O 20% vyšší výkon světlometů. ( 60/55 W)
-NOVĚ! Boční bezpečnostní sítě.
Monstzrózní tažná síla a největší světlá váška.


Vše, co potřebujete pro vybavení svého vozidla Ranger
Polaris nabízí ucelenou řadu svého příslušenství PURE Polaris, které je navrženo těmi stejnými konstruktéry, kteří staví a testují vozidla RANGER. Každépříslušenství je proto vyrobeno tak, aby přesně pasovalo a vydrželo - právě tak jako váš RANGER.


Kabina Polaris z oceli
systém, který je odolný a účelný, postavený z oceli a skla. Kabina je vybavena sluneční clonou, pevnými tónovanými bočními okénky, doplňkově je možné dokoupit ocelové dveře se stahovacím okýnkem. Zadní okýnko je z polykarbonátu. Odolné a trvanlivé těsnění vás udrží v suchu apohodě.


Plátěný kabina polarit SOFT-TOP
tato kabina je kvalitně utěsněna, poskytuje ochranu i pohodlí po celý rok. Kabina je variabilní.


Kabina polarit zpevnou střechou HARD-TOP
tato luxusní kabina je kvalitně utěsněna a poskytuje ochranu i pohodlí po celý rok. Kabina má stahovací zadní i boční okna. Interiér je zvukově izolovaný.


Universální příslušenství do kabiny
Vaše vozidlo a jeho kabinu můžete ještě dále dovybavit. Na výběr je široká nabídka příslušenství: čelní skla pevná i výklopná, topení, stěrače, hi-fi soupravy, sady doplňkových světlometů, zpětná zrcátka, sítě, sedadla, volanty a mnoho dalších…


Systém LOCK& RIDE
příslušenství Lock & Ride je velmi rozmanité, všestranné a při manipulaci s ním nepotřebujete žádné nářadí ani spojovací materiál. Polaris Vám navíc garantuje vynikající kompatibilnost se všemi modely RANGER.


Plužné systémy Lock & Ride GLACIER
díky unikátnímu nosnému systému pluh snadno nasadíte i sundáte z vozidla. Zvedání je řešeno pomocí navijáku, který má bezpečnostní vypínač.


Navijáky
RANGER je přeborníkem v překonávání terénních překážek. Umocněte schopnosti svého stroje odolným a výkonným navijákem značky Polaris resp. Warn.


EU verze s COC pro SPZ
EU verze - vozidlo homologované dle směrnice EHK pro provoz na pozemních komunikacích v kategorii L7e( bílá SPZ ).

 


Kód produktu: RANGER CREW 800


Dostupnost: Dodání na sklad do 3 dnů


Naše cena: 409 726 Kč bez DPH


Celková cena: 495 768 Kč vč. DPH


Ks


foto

foto
foto

foto
foto

foto
foto

foto
foto

 
SMC Jumbo 850 V-Twin EPS

 !!  Akce do vyprodání zásob  !!

Naše cena:
165 281 Kč bez DPH

Více info

Čtyřkolka Polaris Sportsman XP 1000 EPS

!!  Stvořen pro extrémní výkony - POLARIS SPORTSMAN XP 1000 !!  

Naše cena:
305 703 Kč bez DPH

Více info

Snímač opotřebení EUROCARGO

 IVECO EUROCARGO E15,E18,E21,E23,E24,E27,E30,E34

Naše cena:
50 Kč bez DPH

Více info

Těsnění ventilového víka OPEL ASCONA,OMEGA,FRONTERA,REKORD

 Těsnění, kryt hlavy válce - 1ks

Naše cena:
20 Kč bez DPH

Více info

Těsnění sacího potrubí FORD SIERRA,SCORPIO

 Těsnění, koleno sacího potrubí GLASER - 1ks

Naše cena:
20 Kč bez DPH

Více info

Těsnění ventilového víka CITROEN,PEUGEOT,LANCIA

Těsnění krytu hlavy válce GLASER - 1 kus

Naše cena:
20 Kč bez DPH

Více info

Těsnění sacího potrubí AUDI,SEAT,VW

 Těsnění, koleno sacího potrubí GLASER - 1ks 030 129 717 D

Naše cena:
20 Kč bez DPH

Více info

Skútr Benelli ZENZERO 350i

 Zenzero 350i zajišťuje maximální komfort, eleganci a styl.

Naše cena:
80 083 Kč bez DPH

Více info

Náhon tachometru Opel

 Náhon tachometru OPEL

Naše cena:
100 Kč bez DPH

Více info