Autoservis
  E-mail:      Heslo:  
   Registrace |  Zapomněli jste heslo?
0,- Kč   0 Ks 
  

Polaris Ranger EV 48V

foto

Polaris Ranger EV 48VVýhody elektromotoru
Je to tichý stroj vhodný například pro práci ve stájích, uzavřených skladech, parcích, ale může být vhodný i na lovecké výpravy. Nikdy nepotřebuje benzín, je nízkoúdržbový a v jeho tříde nenajdete lepšího pracanta, který je při jízdě tak komfortní.


Výkon
Polaris Ranger EV je pracovité a pohodlné terénní vozidlo střední velkosti, které má tichý chod a čistý provoz. Dosahuje rychlosti až 45 km/h a má výkon 30 koní. Jeho elektromotor 30HP/48V AC je v této kategorii vozidel exkluzivní. Střídavý proud (AC) je efektivnější a umožňuje široký akční rádius vozidla.


Nejlepší trakce
Systém pohonu všech kol On-Demand True All-Wheel Drive ( ADW ) poskytuje neuvěřitelnou trakci. V okamžiku, kdy proklouznou zadní kola a je potřeba více trakce, systém AWD automaticky zapíná pohon všech čtyř kol. Systém AWD automaticky rozloží kroutící moment na všechna kola. Bez zastavení, bez manipulace se spínači či páčkami. Pokud není náhon všech kol zapotřebí, systém přepne zpět do režimu 2WD, kdy jsou hnaná pouze zadní kola.
V režimu 2WD lze zapnout modulVersaTrac, tím otevřete uzávěrku zadního diferenciálu a získáte tak snažší zatáčení s menším poloměrem.(Kola se optimálně otáčejí podle poloměru zatáčky.)Vhodné pro jízdu na tvrdém podkladu nebo naopak na velmi citlivém terénu.


Dojezd
RANGER EV má největší dojezd u tohoto typu vozidla. Díky bateriím o výkonu 11,7 kW a systému tří módů: High, Low a Max. Módy poskytují větší efektivitu práce a lepší celkový výkon, protože řidič může volit mezi maximálním výkonem stroje, nebo preferovat maximální dojezdovou vzdálenost ( 80-100 km **). Nabíjení baterií je velice snadné: připojíte vozidlo k zásuvce se střídavým proudem a napětím 220 V.


Nejkomfortnější svezení
Polaris vždy vyráběl užitková vozidla s tou nejpříjemnější jízdou. Zkonstruované zavěšení kol poskytuje minimum náklonů, konzistenci a hladkou jízdu.


Zavěšení kol
Čtyřkolky Polaris byly jako první vyráběny s nezávislým zavěšením kol IRS. Ranger EV v této tradici pokračuje. Je vybyven zavěšením IRS a má nejdelší zdvih zavěšení  22,9 cm, předpětí lze nastavit na pět různých stupňů. Nezávislé zavěšení předních kol MacPherson má zdvih 20,3 cm.  Řidiči Rangeru EV zažívají to samé potěšení s plynulou a hladkou jízdou jako u benzínových vozidel Polaris. Se světlou výškou 25,4 cm se můžete pustit do terénu.


Špičková ergonomie
Ergonomie kabiny poskytuje řidiči i spolujezdci nadstandardní pohodlí, např. dostatek místa pro nohy a snadné nastupování i vystupování.
 


Příslušenství
Řada příslušenství lock&ride nabízí širokou řadu všestraného příslušenství, které namontujete i sejmente ve vteřině. Možnost i přídavných ochranných rámů, přídavných kufrů, příslušenství typu - pluhy, pásy, navijáky a také mnoho typů kabin.


DOPORUČENÉ VYUŽITÍ
PRÁCE -
přeprava nákladů, práce v lese, v zemědělství na stavbách, údržba cest, chodníků a zahrad
MYSLIVOST -
páce v lese, přikrmování zvěře, přeprava loveckého vybavení
- jízda v uzavřených prostorech, jízda tam, kde je nežádoucí hluk nebo emise plynů, jízda v terénu, udržba pozemků, zásobování....


Dojezd se udává s plně nabitými bateriemi v dokonalém stavu. Dojezd je rovněž ovlivněn stylem jízdy, zvoleným jízdním módem, terénem,stářím baterií, nahuštěním pneumatik a připojeným příslušenstvím.


Vše, co potřebujete pro vybavení svého vozidla Ranger
Polaris nabízí ucelenou řadu svého příslušenství PURE Polaris, které je navrženo těmi stejnými konstruktéry, kteří staví a testují vozidla RANGER. Každépříslušenství je proto vyrobeno tak, aby přesně pasovalo a vydrželo - právě tak jako váš RANGER.


Kabina Polaris z oceli
systém, který je odolný a účelný, postavený z oceli a skla. Kabina je vybavena sluneční clonou, pevnými tónovanými bočními okénky, doplňkově je možné dokoupit ocelové dveře se stahovacím okýnkem. Zadní okýnko je z polykarbonátu. Odolné a trvanlivé těsnění vás udrží v suchu apohodě.


Plátěný kabina polarit SOFT-TOP
tato kabina je kvalitně utěsněna, poskytuje ochranu i pohodlí po celý rok. Kabina je variabilní.


Kabina polarit zpevnou střechou HARD-TOP
tato luxusní kabina je kvalitně utěsněna a poskytuje ochranu i pohodlí po celý rok. Kabina má stahovací zadní i boční okna. Interiér je zvukově izolovaný.


Universální příslušenství do kabiny
Vaše vozidlo a jeho kabinu můžete ještě dále dovybavit. Na výběr je široká nabídka příslušenství: čelní skla pevná i výklopná, topení, stěrače, hi-fi soupravy, sady doplňkových světlometů, zpětná zrcátka, sítě, sedadla, volanty a mnoho dalších…


Systém LOCK& RIDE
příslušenství Lock & Ride je velmi rozmanité, všestranné a při manipulaci s ním nepotřebujete žádné nářadí ani spojovací materiál. Polaris Vám navíc garantuje vynikající kompatibilnost se všemi modely RANGER.


Plužné systémy Lock & Ride GLACIER
díky unikátnímu nosnému systému pluh snadno nasadíte i sundáte z vozidla. Zvedání je řešeno pomocí navijáku, který má bezpečnostní vypínač.


Navijáky
RANGER je přeborníkem v překonávání terénních překážek. Umocněte schopnosti svého stroje odolným a výkonným navijákem značky Polaris resp. Warn.

Kód produktu: RANGER EV


Dostupnost: Dodání na sklad do 3 dnů


Vyberte:
Verze:

Naše cena: 285 145 Kč bez DPH


Celková cena: 345 025 Kč vč. DPH


Ks


foto

foto
foto

foto
 
Leader Fox E-FERRARA (2016) - bílá 17

 Trekové dámské elektrokolo českého výrobce Leader Fox, velikost kol 28", modelové ...

Běžná cena:
22 306 Kč bez DPH

Naše cena:
19 000 Kč bez DPH

Více info

Náhon tachometru Citroen ZX

 Náhon tachometru Citroen ZX

Naše cena:
200 Kč bez DPH

Více info

Čtyřkolka Polaris Sportsman XP 1000 EPS

!!  Stvořen pro extrémní výkony - POLARIS SPORTSMAN XP 1000 !!  

Naše cena:
287 521 Kč bez DPH

Více info

Víko + palec rozdělovače Renault

 RENAULT R4 - R5  víko + palec rozdělovače 

Naše cena:
100 Kč bez DPH

Více info

Axiální ložisko 0.10 Peugeot

 Axiální ložisko na Peugeot 404, 504, 505

Naše cena:
120 Kč bez DPH

Více info

SMC Jumbo 850 V-Twin EPS

 !!  Stroj na radost  !!

Naše cena:
198 339 Kč bez DPH

Více info

Sklo světla přívěsu

 Sklo přívěsu zadní lampy 

Naše cena:
162 Kč bez DPH

Více info

Skútr KEEWAY CITYBLADE 125 SPORT

 

Naše cena:
39 587 Kč bez DPH

Více info

Skútr Benelli ZENZERO 350i

 Zenzero 350i zajišťuje maximální komfort, eleganci a styl.

Naše cena:
80 083 Kč bez DPH

Více info