Autoservis

Polaris Ranger 900 Diesel

foto

Polaris Ranger 900 DieselDieselový motor
Polaris Ranger Diesel je vybaven stejně tak dobře jako Ranger XP. Narozdíl od Rangeru XP se ale Ranger Diesel odlišuje svým nízkootáčkovým motorem YANMAR, který nám zaručí minimální vibrace. Plně zapouzdřená převodovka a vysoký výkon jsou také velice význámné vlastnosti tohoto Rangeru, které nám usnadní manipulaci při práci. Polaris Ranger Diesel je beze sporu nejsilnějším, nejvýkonějším a nejodolnějším pracovním pomocníkem, jenž lze na trhu objevit.


Nejlepší trakce
Systém pohonu všech kol On-Demand True All-Wheel Drive ( ADW ) poskytuje nepřekonatelnou trakci. V okamžiku, kdy proklouznou zadní kola a je potřeba více trakce, systém AWD automatickyzapíná pohon všech čtyř kol. Systém AWD automaticky rozloží kroutící moment na všechna kola. Bez zastavení, bez manipulace se spínači či páčkami. Pokud není náhon všech kol potřeba, systém přepne zpět do režimu 2WD, kdy jsou hnaná pouze zadní kola.
V režimu 2WD lze zapnout modulVersaTrac tím otevřete uzávěrku zadního diferenciálu a získáte tak snažší zatáčení s menším poloměrem.(Kola se optimálně otáčejí podle poloměru zatáčky.)Vhodné pro jízdu na tvrdém podkladu nebo naopak na velmi citlivém terénu.


Nejlepší nosná a tažná kapacita
Tento Ranger se může pochlubit užitným zatížením 680 kg, nosností korby 454 kg a tažnou silou o velikosti necelé jedné tuny. Navíc je vybaven systémem Lock&Ride, který umožňuje rychlé přichycení příslušenství. Svůj Ranger si tedy můžete přizpůsobit svým potřebám.


Sedadla a Ergonomie
Ranger se vyznačuje nejlepší ergonomií své třídy. Může se pochlubit zejména nastavitelnám řízením, multifunkční digitální přístrojovou deskou s počítadlem ujetých km, mth a otáčkoměrem. Nechybí mu také indikátor rychlostního režimu a indikátor AWD s analogovým rychloměrem. Velice užitečný je systém ROPS, který je určen k tomu, aby se Ranger nepřevrátil. V palubní desce a pod sedadlem jsou zabudovány praktické úložné prostory.

Nezávislé zavěšení zadních kol a vysoká světlá výška
Díky kombinaci legendárního zavěšení kol IRS a světlé výšky 30,5 cm bude jízda i v tom nejtěžším terénu příjemná, plynulá a bezpečná pro Vás, spolujezdce i pro náklad.


Plně nastavitelné zavěšení kol
Vylepšené zavěšení předních kol se zdvojenými trojúhelníkovými rameny poskytuje hladkou jízdu. Omezuje zpětné rázy volantu. Zdvih 24,4 cm. - Legendární nezávislé zavěšení zadních kol IRS se zdvihem 22,9 cm.- Exkluzivní nastavení obou závěsů kol: nastavení pomocí horních montážních bodů a nastavení předpětí o 30% - pro jízdu s těžkým nákladem nebo pro jízdu s kabinou. Nejvyšší světlá výška s nákladem až 30,5 cm.

Příslušenství
Řada příslušenství lock&ride nabízí širokou řadu všestraného příslušenství, které namontujete i sejmente ve vteřině. Možnost i přídavných ochranných rámů, přídavných kufrů, příslušenství typu - pluhy, pásy, navijáky.


Přidaná hodnota:

alternátor 55A pro napájení rozličného příslušenství.
v porovnání s Rangerem XP má RANGER Diesel o 40% větší dojezd.
dálková a potkávací světla 60/55 W.
boční bezpečnostní sítě.
90% z maximálního kroutícího momentu je k dispozici při otáčkách 1600 ot/min, což je výhodné pro práci s náklady a v pomalých rychlostech.
Slápěcí korba kompatibilní se systémem Lock&Ride.
Konstrukce odolná proti převrácení (ROPS).


Doporučené využití:
PŘEPRAVA - osob a nákladu na těžce dostupná místa.
PRÁCE - přeprava nákladů, práce v lese, v zrénech.
MYSLIVOST - páce v lese, přikrmování zvěřeemědělství na stavbách, údržba cest, chodníků a zahrad, práce v horských te, přeprava loveckého vybavení
HOBBY - jízda v terénu, udržba pozemků


Vše, co potřebujete pro vybavení svého vozidla Ranger
Polaris nabízí ucelenou řadu svého příslušenství PURE Polaris, které je navrženo těmi stejnými konstruktéry, kteří staví a testují vozidla RANGER. Každépříslušenství je proto vyrobeno tak, aby přesně pasovalo a vydrželo - právě tak jako váš RANGER.


Kabina Polaris z oceli
systém, který je odolný a účelný, postavený z oceli a skla. Kabina je vybavena sluneční clonou, pevnými tónovanými bočními okénky, doplňkově je možné dokoupit ocelové dveře se stahovacím okýnkem. Zadní okýnko je z polykarbonátu. Odolné a trvanlivé těsnění vás udrží v suchu apohodě.


Plátěný kabina polarit SOFT-TOP
tato kabina je kvalitně utěsněna, poskytuje ochranu i pohodlí po celý rok. Kabina je variabilní.


Kabina polarit zpevnou střechou HARD-TOP
tato luxusní kabina je kvalitně utěsněna a poskytuje ochranu i pohodlí po celý rok. Kabina má stahovací zadní i boční okna. Interiér je zvukově izolovaný.


Universální příslušenství do kabiny
Vaše vozidlo a jeho kabinu můžete ještě dále dovybavit. Na výběr je široká nabídka příslušenství: čelní skla pevná i výklopná, topení, stěrače, hi-fi soupravy, sady doplňkových světlometů, zpětná zrcátka, sítě, sedadla, volanty a mnoho dalších…


Systém LOCK& RIDE
příslušenství Lock & Ride je velmi rozmanité, všestranné a při manipulaci s ním nepotřebujete žádné nářadí ani spojovací materiál. Polaris Vám navíc garantuje vynikající kompatibilnost se všemi modely RANGER.


Plužné systémy Lock & Ride GLACIER
díky unikátnímu nosnému systému pluh snadno nasadíte i sundáte z vozidla. Zvedání je řešeno pomocí navijáku, který má bezpečnostní vypínač.


Navijáky
RANGER je přeborníkem v překonávání terénních překážek. Umocněte schopnosti svého stroje odolným a výkonným navijákem značky Polaris resp. Warn.


Cena včetně homologační přestavby pro SPZ

 


Kód produktu: RANGER 900 DIESEL


Dostupnost: Dodání na sklad do 3 dnů


Naše cena: 317 929 Kč bez DPH


Celková cena: 384 694 Kč vč. DPH
foto

foto
 
Skútr Benelli ZENZERO 350i

 Zenzero 350i zajišťuje maximální komfort, eleganci a styl.

Naše cena:
80 083 Kč bez DPH

Více info

Těsnění sacího potrubí AUDI,SEAT,VW

 Těsnění, koleno sacího potrubí GLASER - 1ks 030 129 717 D

Naše cena:
20 Kč bez DPH

Více info

Snímač opotřebení EUROCARGO

 IVECO EUROCARGO E15,E18,E21,E23,E24,E27,E30,E34

Naše cena:
50 Kč bez DPH

Více info

Těsnění ventilového víka OPEL KADET,CORSA,ASCONA

 Těsnění, kryt hlavy válce - 1 kus

Naše cena:
20 Kč bez DPH

Více info

Těsnění ventilového víka OPEL ASCONA,OMEGA,FRONTERA,REKORD

 Těsnění, kryt hlavy válce - 1ks

Naše cena:
20 Kč bez DPH

Více info

SMC Jumbo 850 V-Twin EPS

 !!  Akce do vyprodání zásob  !!

Naše cena:
165 281 Kč bez DPH

Více info

Těsnění ventilového víka CITROEN,PEUGEOT,LANCIA

Těsnění krytu hlavy válce GLASER - 1 kus

Naše cena:
20 Kč bez DPH

Více info

Čtyřkolka Gladiator X850 V-twin EFI

 Monumentální zátah.   Dechberoucí síla.   Dokonalé a přesné ...

Naše cena:
191 727 Kč bez DPH

Více info

Lanko plynu J5, C25, DUCATO

 Plynový lanovod

Naše cena:
100 Kč bez DPH

Více info