Autoservis
  E-mail:      Heslo:  
   Registrace |  Zapomněli jste heslo?
0,- Kč   0 Ks 
  

Polaris Ranger XP 800

foto

Polaris Ranger XP 800
Výkon

Polaris Ranger nastavil laťku - je to totiž opravdu nejvýkonnější, nejsilnější a nejodolnější pracovní pomocník, ať už ho porovnáte s jakoukoliv konkurencí.Disponuje nejvýkonnějším motorem ve své třídě pracovních vozidel SxS- 50 HP.Elektronické vstřikování paliva (EFI ) umožňuje rychlé a spolehlivé startování za každé teploty a také automatické přizpůsobení se jakékoliv nadmořské výšce.


Nejlepší trakce
Systém pohonu všech kol On-Demand True All-Wheel Drive ( ADW ) poskytuje nepřekonatelnou trakci. V okamžiku, kdy proklouznou zadní kola a je potřeba více trakce, systém AWD automatickyzapíná pohon všech čtyř kol. Systém AWD automaticky rozloží kroutící moment na všechna kola. Bez zastavení, bez manipulace se spínači či páčkami. Pokud není náhon všech kol potřeba, systém přepne zpět do režimu 2WD, kdy jsou hnaná pouze zadní kola.
V režimu 2WD lze zapnout modulVersaTrac tím otevřete uzávěrku zadního diferenciálua získáte tak snazší zatáčení s menším poloměrem.(Kola seoptimálně otáčejí podle poloměru zatáčky.)Vhodnépro jízduna tvrdém podkladu nebonaopak na velmi citlivém terénu.


Nejvyšší tažná kapacita– až 1 tuna
Silný stroj, který za sebou utáhne až tunu nákladu, což je mnohem více než u konkurence. A nejen proto zvládnete všechnu těžkou práci sperfektní jistotou. Ve standardní výbavě je i příprava pro tažné zařízení.


Obrovská sklápěcí korba se systémem LOCK & RIDE
Sklápěcí korba, na kterou se vejde paleta, má vyklápění s plynovou vzpěrou. Korba je kompatibilní s exkluzivním nosným systémem Lock&Ride, díky kterému namontujete širokou škálu potřebného příslušenství v několika vteřinách. Tato korba uveze až 460 kg. Krmivo, osivo, dřevo, mulč, stavební materiál...cokoliv. Určete náklad a Ranger ho přepraví.


Sedadla a ergonomie
Ranger má nejlepší ergonomii ve své třídě. Možnost přikoupení posilovače řízení EPS - bezkonkurenční jízda a ovládání. Nastavitelné řízení. Multifunkční digitální přístrojová deska s počítadlem ujetých km, mth, otáčkoměrem, indikátorem rychlostního režimu, indikátor AWD a s analogovým rychloměrem. Odolnost proti převrácení ( systém ROPS )

V palubní desce jsou velké úschovné prostory. Další velký prostor je pod sedadlem. Prostě praktický, výkonný a tvrdý pracant. Nastavitelnývolant s rozsahem 25,4 cm, dostatečné místo pro nohy a snadné vystupování a nastupování tří dospělých osob.


Nejkomfortnější svezení

Polaris vždy vyráběl užitková vozidla s tou nejpříjemnější jízdou. Zkonstruované zavěšení kol poskytuje minimum náklonů, konzistenci a hladkou jízdu.


Plně nastavitelné zavěšení kol
vylepšené zavěšení předních kol se zdvojenými trojúhelníkovými rameny poskytuje hladkou jízdu. Omezuje zpětné rázy volantu. Zdvih 24,4 cm. - Legendární nezávislé zavěšení zadních kol IRS se zdvihem 22,9 cm.- Exkluzivní nastavení obou závěsů kol: nastavení pomocí horních montážních bodů a nastavení předpětí o 30% - pro jízdu s těžkým nákladem nebo pro jízdu s kabinou. Nejvyšší světlá výška s nákladem až 30,5 cm.


Posilovač řízení EPS
nejjemnější a nejvýkonnější elektronický posilovač řízení. Se systémem Variable Assist máte zaručeno snadné zatáčení v pomalých rychlostech apři rychlé jízdě oceníte naopak vynikající citlivost řízení.


Příslušenství
Řada příslušenství Lock&Ride nabízí širokou řadu všestranného příslušenství, které namontujetei sejmete ve vteřině.Možnost přídavných ochranných nárazníků.
Příslušenství - pluhy, pásy, naviják a mnoho typů kabin.


Doporučené využití
PRÁCE - přeprava nákladů, práce v lese, v zemědělství na stavbách, údržba cest, chodníků a zahrad
MYSLIVOST - páce v lese, přikrmování zvěře, přeprava loveckého vybavení
HOBBY - jízda v terénu, údržba pozemků


Vše, co potřebujete pro vybavení svého vozidla Ranger
Polaris nabízí ucelenou řadu svého příslušenství PURE Polaris, které je navrženo těmi stejnými konstruktéry, kteří staví a testují vozidla RANGER. Každépříslušenství je proto vyrobeno tak, aby přesně pasovalo a vydrželo - právě tak jako váš RANGER.

Kabina Polaris z oceli

systém, který je odolný a účelný, postavený z oceli a skla. Kabina je vybavena sluneční clonou, pevnými tónovanými bočními okénky, doplňkově je možné dokoupit ocelové dveře se stahovacím okýnkem. Zadní okýnko je z polykarbonátu. Odolné a trvanlivé těsnění vás udrží v suchu apohodě.

Plátěná kabina Polaris SOFT-TOP
tato kabina je kvalitně utěsněna, poskytuje ochranu i pohodlí po celý rok. Kabina je variabilní.


Kabina Polaris s pevnou střechou HARD-TOP
tato luxusní kabina je kvalitně utěsněna a poskytuje ochranu i pohodlí po celý rok. Kabina má stahovací zadní i boční okna. Interiér je zvukově izolovaný.


Universální příslušenství do kabiny
Vaše vozidlo a jeho kabinu můžete ještě dále dovybavit. Na výběr je široká nabídka příslušenství: čelní skla pevná i výklopná, topení, stěrače, hi-fi soupravy, sady doplňkových světlometů, zpětná zrcátka, sítě, sedadla, volanty a mnoho dalších…


Systém LOCK& RIDE
příslušenství Lock & Ride je velmi rozmanité, všestranné a při manipulaci s ním nepotřebujete žádné nářadí ani spojovací materiál. Polaris Vám navíc garantuje vynikající kompatibilnost se všemi modely RANGER.


Plužné systémy Lock & Ride GLACIER

díky unikátnímu nosnému systému pluh snadno nasadíte i sundáte z vozidla. Zvedání je řešeno pomocí navijáku, který má bezpečnostní vypínač.


Navijáky
RANGER je přeborníkem v překonávání terénních překážek. Umocněte schopnosti svého stroje odolným a výkonným navijákem značky Polaris resp. Warn.


Porovnání

                                    
Ranger / Kawasaki Teryx 750 / Yamaha Rhino

tažná kapacita                 908 kg  /   589 kg       /              549 kg

nosnost korby                 454 Kg  /   226 kg       /              181kg

zdvih př. zav.                  24,4 cm  /  19,1 cm      /              18,5 cm

zdvih zad. zav.                22,9 cm  / 19,1 cm      /             
18,5 cm

Kód produktu: RANGER XP 800


Dostupnost: Dodání na sklad do 3 dnů


Naše cena: 296 619 Kč bez DPH


Celková cena: 358 909 Kč vč. DPH


Ks


foto

foto
foto

foto
foto

foto
foto

foto
foto

foto
foto

 
Lanko plynu FORD

 Lanko Akcelerátoru FORD

Naše cena:
100 Kč bez DPH

Více info

Víko + palec rozdělovače Renault

 RENAULT R4 - R5  víko + palec rozdělovače 

Naše cena:
100 Kč bez DPH

Více info

Lanko plynu J5, C25, DUCATO

 Plynový lanovod

Naše cena:
100 Kč bez DPH

Více info

Náhon tachometru Citroen ZX

 Náhon tachometru Citroen ZX

Naše cena:
100 Kč bez DPH

Více info

Přepínací páčka levá OPEL

 Přepínací páčka OPEL originál

Naše cena:
400 Kč bez DPH

Více info

Sklo světla přívěsu

 Sklo přívěsu zadní lampy 

Naše cena:
50 Kč bez DPH

Více info

Čtyřkolka Polaris Sportsman XP 1000 EPS

!!  Stvořen pro extrémní výkony - POLARIS SPORTSMAN XP 1000 !!  

Naše cena:
305 703 Kč bez DPH

Více info

Axiální ložisko 0.10 Peugeot

 Axiální ložisko na Peugeot 404, 504, 505

Naše cena:
50 Kč bez DPH

Více info

Náhon tachometru Opel

 Náhon tachometru OPEL

Naše cena:
100 Kč bez DPH

Více info